Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
O nas
Życie niejednokrotnie inspiruje nas do działania. A jeśli kierujemy się w nim tym, co naprawdę dla nas najważniejsze, to powstaje Lollihop Kids– firma z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Wszystko to, co robimy pełne jest pasji i zaangażowania, a każdy uśmiech na twarzy dziecka i jego rodziców jest dla nas najlepszym potwierdzeniem naszych starań.

Wszystkie produkty, które chcemy Państwu zaoferować dobierane się z należytą starannością i przekonaniem, że są odpowiednie dla małego człowieka, który przychodzi na świat, by z naszą pomocą wejść w kolejny etap swojego życia i stać się radosnym przedszkolakiem, pełnym dziecięcej kreatywności, która niejednokrotnie nas zadziwi.
Chcemy zatem, aby to wszystko, co otacza dziecko było nie tylko piękne, ale również bezpieczne i wysokiej jakości, by dostarczyć dziecku radości i zarazem spełnić oczekiwania jego rodziców.

Sama jestem mamą, dlatego produkty w Lollihop Kids  znam od podszewki, o każdym mogę opowiadać godzinami, dlatego zawsze chętnie służę radą i pomocą podczas Waszych zakupów. Staram się, aby każdy produkt, który widzicie w sklepie posłużył Wam i Waszym dzieciom na długo, stąd wiele zabawek i akcesoriów wyróżnia się walorem edukacyjnym, sprzyja rozwojowi wyobraźni i kreatywności u dzieci. W Lollihop Kids znajdziecie tylko takie produkty, które sama wybrałabym dla siebie i swojego dziecka.

Dlatego tym bardziej cieszy mnie Twoja wizyta i mamy nadzieję, że znajdziesz u nas to, czego szukasz, a kontakt ze mną jest zawsze mile widziany!

Anna Michalak
Lollihop Kids

Dane firmy:

Anna Michalak Lollihop
ul. Laskowa 15
62-035 Biernatki/ koło Kórnika

NIP 7772842406
REGON 361387730

Nr konta 10 1090 1418 0000 0001 3044 8726

www.lollihop.pl
sklep@lollihop.pl
Telefon: 606 222 870

Kontakt

+48 606 222 870
sklep@lollihop.pl

Newsletter

Jesteśmy na